Головна Економіка Декларування доходів громадян за допомогою Електронного кабінету

Декларування доходів громадян за допомогою Електронного кабінету

Буська ОДПІ повідомляє, що нові можливості оновленого Електронного кабінету платника дозволяють користувачам – громадянам подати в електронному вигляді декларацію про майновий стан і доходи. 
Електронний кабінет надає послуги не лише платникам податків і зборів, але й фізичним особам – громадянам. Завдяки новим функціям декларанти можуть прозвітувати про свої отримані доходи під час деклараційної кампанії. Більше того, у своєму особистому кабінеті вони можуть отримати інформацію про суми нарахованих доходів та утриманих податків, необхідних для заповнення декларації. 

Електронний кабінет має дві частини – відкриту та приватну. У відкритій платники ознайомлюються із загальнодоступною інформацією щодо оподаткування, а у приватній, після проходження ідентифікації, користуються особистим кабінетом, в якому отримують усю необхідну інформацію про себе як платника податків. 

Також, платники – користувачі Електронного кабінету мають можливість в он-лайн режимі отримати інформацію з 10 реєстрів, зокрема, Реєстру платників податку на додану вартість, Реєстру платників єдиного податку, Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами тощо. 
Нагадаємо, скористатися Електронним кабінетом платника податків можна на веб-порталі ДФС в меню електронних сервісів. 

Cектор організації роботи