Головна Економіка Як вести бухгалтерський облік?

Як вести бухгалтерський облік?

Ведення бухгалтерського обліку та його здача у встановлені терміни є обов'язковими умовами, без яких діяльність будь-якої організації неможлива. Однак, робити це не так просто, адже російське фінансове законодавство зазнає змін досить часто, а вимоги різних контролюючих відомств можуть відрізнятися.

Як вести бухгалтерський облік ТОВ?

Система звітності та платежів ТОВ грунтується на тому, що будь-які витрати такого суспільства вважаються витратами, якщо вони документально підтверджені а також економічно обґрунтовані. ТОВ має обов'язково сплачувати податки. До них відносяться податки на майно – 2,2%, на додану вартість – 18%, ПДФО – 13%. Крім цього, підприємство повинно сплачувати обов'язкові внески в різні інстанції: ФОМС, ФСС і ПФР. При веденні бухгалтерського, а також податкового обліку в ТОВ необхідно обов'язково здавати щоквартальні звіти в різні контролюючі органи. Для того, щоб не платити великі штрафи ви повинні постійно слідкувати за зімнами в законодавсті. В тому вам допоможе копанія Global. На сайті компанії http://gc.ua/buxgalterskie-uslugi/ ви найдете перелік послуг, які ви можете вибрати.

При такому режимі оподаткування є досить обтяжливим, це можна віднести до мінусів. Але зате, якщо в організації відсутній прибуток, ТОВ позбавляється від оплати податку на прибуток, що буде є позитивним моментом.

Як вести бухгалтерський облік ІП?

Для ІП ведення бухгалтерського обліку не є обов'язковим. Примусово необхідно вести тільки лише податковий облік. Однак більшість індивідуальних підприємців розуміють всю важливість бухгалтерського обліку, адже він наочно показує успіхи в діяльності фірми, а також допомагає грамотно планувати діяльність підприємства.

У стандартну книгу обліку потрібно вносити всі доходи і витрати підприємства. Вони мають на увазі під собою будь-які витрати на закуповувані товари, на послуги, а також дані про виручку і реалізації послуг чи продукції. Всі відомості повинні бути обов'язково підкріплені документами: накладними, договорами, товарними чеками.

Вести книгу можна в комп'ютерному (таблиці Excel) або паперовому варіанті. Як правильно вести бухгалтерський облік Для того, щоб правильно вести бухгалтерію, слід керуватися Федеральним законом «Про бухгалтерський облік», Цивільним і Податковим кодексами. Потрібно безперервно стежити за змінами в законодавстві, а також вчасно адаптувати їх в бухгалтерський звіт підприємства.

Оскільки звітність може викликати різного роду складності, то за допомогою можна звернутися до консультантів – наприклад, з Консалтингового центру Expert. Працюючі в цьому центрі фахівці завжди готові надати консультації щодо питань оподаткування, бухгалтерії, а також з розвитку бізнесу та розробці маркетингової стратегії. Крім того, юристи центру Expert надають бізнесу правову підтримку в областях адміністративного та процесуального права.