Головна Економіка У Буському районі керівники району долучились до акції «Майбутнє лісу – в...

У Буському районі керівники району долучились до акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках»

2130

Щороку з настанням весни у лісівників починається гаряча пора посадки лісу. Вже протягом 10 років лісівники Бущини проводять всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу – в твоїх руках». Відтак, з ініціативи керівництва ДП «Буський лісгосп» в Соколянському лісництві лісівники Бущини спільно з представниками райдержадміністрації та райради долучились у посадці лісу, адже відтворення лісових насаджень, створення нових лісів, як кажуть, свята справа, що працює на майбутнє краю, держави!

  Перед початком роботи зі вступним словом до учасників акції звернувся лісничий Буського лісгоспу Ігор Мякуш, який розповів, що ця акція, за ініціативи Державного комітету лісового господарства України, стала гарною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю. Люди отримують додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев. Лісівники з неабияким завзяттям організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою, упорядкування парків, скверів та інше.
   Після того, директор ДП «Буський лісгосп» Роман Дудич, безпосередньо на ділянці, провів інструктаж, на яку глибину і відстань один від одного садити саджанці. І от, досвідчені лісники та держслужбовці району з метою відновлення лісового фонду на майже 3-гектарній ділянці за новою технологічною схемою дружньо взялися за плідну роботу. 

   Висаджувати маленькі сосонки взялись керівники району Петро Мороз та Богдан Глова, депутати районної ради Василь Кашуба та Михайло Постолюк, працівники районного центру зайнятості разом зі своїм керівником Степаном Миляновським, місцеві журналісти.  Поряд з ними нові ліси створювали й небайдужі до зелених насаджень мешканці нашого краю.
   Усі, хто взяв участь в лісонасадженні, того дня не лише добре попрацювали, а й збагатилися новими знаннями, які стануть у нагоді кожному шанувальнику природи. Лісничі впевнені, що нові насадження приймуться і добре ростимуть. Тож, без сумніву, молодий ліс через кілька років зустрічатиме відвідувачів приємним запахом сосни.

   На завершення, лісничі висловили вдячність учасникам акції. В свою чергу, керівники району Петро Мороз та Богдан Глова теж подякували організаторам акції за гостинність та запевнили, що держслужбовці Бущини завжди раді долучатися до такої чудової справи.
   Крім головного заходу акції – посадки дерев, в рамках акції проводиться широка роз’яснювальна робота серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. 
  Турбота про майбутній ліс – це турбота про наше з вами майбутнє.
Роман МАТВІЮК, фото автора 
На фото: учасники акції висаджують сосонки на ділянці, що відведена під молодий ліс.