Головна Листи На Львівщині водіїв запрошують отримати заборговані за два місяці свідоцтва на перевезення...

На Львівщині водіїв запрошують отримати заборговані за два місяці свідоцтва на перевезення небезпечних вантажів

Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області з наступного тижня розпочне погашати заборгованість по видачі свідоцтв про допуск на перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ) перед мешканцями Львівщини.

Вже з вівторка водії, які успішно склали відповідні іспити, зможуть отримувати ДОПНВ-свідоцтва у регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області за адресою м. Львів вул. Данила Апостола, 11.
«Така прикра ситуація склалась не тільки у Львівській області. Ми постійно робимо замовлення бланкової продукції, зокрема, і для свідоцтв допуску на перевезення небезпечних вантажів. З об’єктивних причин бланки цих свідоцтв не надходили у регіональний сервісний центр. Зараз, за сприяння Головного сервісного центру МВС ми отримали 350 бланків свідоцтв і вже з вівторка ті водії, які успішно пройшли відповідні іспити, зможуть отримати ДОПНВ-свідоцтва. Зі свого боку хочу зазначити, що у майбутньому ми будемо робити усе можливе, щоб така прикра ситуація не повторювалась»,- Олександр Плашовецький, в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Львівській області