Головна Економіка У Буську районна газета не опублікувала спростування від Укрпошти

У Буську районна газета не опублікувала спростування від Укрпошти

Начальник ЦПЗ № 6 Чіпак Р.М. звернувся до головного редактора часопису «Воля народу» з вимогою опублікувати в повному обсязі спростування  щодо неправдивої та некоректної інформації відносно Укрпошти у часописі «Воля народу» від 03 грудня 2015 року №50 стаття «Дякуємо за довіру».

   «У разі відмови публікації даної статті просимо повідомити письмово, в іншому випадку будемо діяти згідно чинного законодавства», – йдеться у листі. 
  В останньому№51 від 11 грудня 2015 року спростування газета "Воля народу" так і не опублікувала. Тому, на прохання начальника ЦПЗ №6 Романа Чіпака, ми публікуємо спростування, яке мало по законодавство надрукувати районний часопис (здається, для редакції газети закони не писані).
      Публікуємо дослівно:

    Спростування на статтю Воленародівців від 03 грудня 2015 року №50 на першій шпальті часопису «Воля народу» під назвою «Дякуємо за довіру!»
    У вищезгаданій статті зазначено факти про те, що Укрпошта «бере» половину передплатної ціни видання «Воля народу» та має «непомірні апетити». Однак в порівнянні тарифів поштових послуг 2015 року до 2016 року вартість послуг Укрпошти зросла лише на 86 копійок, що далеко не становить половини вартості передплатної ціни видання.
    Для порівняння вартість передплати з врахуванням поштових послуг
На 2015 рік на 1 місяць – 13 грн.
На 2016 рік на 1 місяць – 13 грн. 86 коп.
     До відома переплатників видання «Воля народу» надаємо офіційний розрахунок вартості послуг на 2016 рік:
  Видавнича вартість одного примірника становить        11.10 грн.
Вартість послуг за доставку (входить перевезення, експедування, вручення споживачу)               1.81 грн.
Вартість послуги з приймання передплати на 1 місяць 0.95 коп.
Разом становить на 1 міс.               13 грн. 86 коп.
    Для збільшення тиражів районного видання пропонуємо редакції газети «Воля народу» не шукати причини в незначному збільшенні тарифів Укрпошти, а переймати досвід інших районних та обласних видань які тісно співпрацюють з працівниками пошти, проводячи заохочувальні акції та конкурси з метою збільшення тиражів, чим впродовж останніх трьох років Воленародівці не займалися.
    Пане Головний редакторе газети «Воля народу» доводимо до Вашого відома, що передплатна кампанія на 2016 рік розпочалася 28 вересня 2015 року за електронними каталогами, а з 7 жовтня 2015 року за друкованими каталогами, а не «нарешті з великим запізненням», як ви зазначаєте в даній статті. При цьому примірники електронних каталогів були доведені до відділень поштового зв’язку. Вважаємо, що при видавничій вартості 11.10 грн, така негативна оцінка послуг партнера, котрий отримуючи 2.76 грн проводить значну рекламну роботу серед населення та дає прибутки Вашій газеті, є некоректною.
     Просимо Вас в подальшій роботі надавати читачам газети «Воля народу» правдиву і вичерпну інформацію, і утримуватись від некоректних та неправдивих висловлювань, що дозволить уникнути прикрих інцидентів, які негативно чином відображаються на репутацію газети. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Начальник ЦПЗ №6 Чіпак Р.М.