Головна Економіка У Красному – новий начальник комунального підприємства

У Красному – новий начальник комунального підприємства

Дію строкового трудового контракту з начальником Красненського комунального підприємства Василем Діжаком припинено. Новим начальником комунального підприємства призначено депутата селищної ради Андрія Бикова, який офіційно приступив до своїх обов’язків. Відповідне рішення прийнято виконавчим комітетом Красненської селищної ради.  Про це «Буському порталу» проінформував селищний голова Микола Чучман.

Новий начальник комунального підприємства Андрій Биков до призначення працював інженером охорони на одному із приватних підприємств. На виборах 25 жовтня 2015 року був обраним депутатом селищної ради.

Про те, які проблеми збирається вирішувати новий начальник, чи дійсно у місцевому комунальному підприємстві рахуються «мертві душі», про це радо погодився прокоментувати журналістам «Буського порталу» Андрій Биков:

–  4 січня 2016 року я офіційно приступив до роботи. Спершу познайомився  з колективом, провів відповідні наради, на яких я вникнув у роботу і ознайомився з проблемами. Відтак перевірили тарифи, чи є вони економічно обґрунтовані. Найперше, що потрібно зробити – це організувати вивіз сміття з приватного сектору, збільшити види робіт по укладанню тротуару (якщо будуть на це відповідні кошти). Щоб розвивалося комунальне підприємство, потрібно зробити ремонт техніки і оновити запчастини, плануємо все зробити до червня цього року.

Щодо чуток, що у комунальному підприємстві працюють «мертві душі», то, як вдалося з’ясувати, їх на підприємстві – немає.

На закінчення, новопризначеному начальнику комунального підприємства побажаємо успіхів, терпіння, професійних здобутків та плідної праці задля підвищення розвитку комунального підприємства на більш високий рівень.

/Буський медіа портал/