Головна Економіка У Красному відкрився ще один торгівельний заклад – продуктовий маркет “Каштан”

У Красному відкрився ще один торгівельний заклад – продуктовий маркет “Каштан”

У Красному на вулиці Золочівська, 11«а» цьогоріч відкрився ще один торгівельний заклад  – продуктовий маркет "Каштан". Новий магазин пропонує мешканцям і гостям селища великий асортимент ковбасних виробів, напівфабрикатів та багато інших смаколиків.

Тепер "Каштан" значно зао­ща­­д­жує час у приготуванні улюблених страв. Чимало жите­лів мікрорайону із задово­ленням  роблять покупки тут, бо переконалися, що асортимент товарів широкий, продукти недорогі. Усе можна купити в одному закладі.

Особлива увага відвідувачів «Каштану» – до відділу свіжого м'яса. Це товари вітчизняного вироб­ника, популярної серед краян "Родинної ковбаски", які сюди завозять кожного ранку. Відтак представлений широкий ассор­ти­мент  ковбасних виробів, а також сирого м'яса. Завжди є кури гриль, свіжа риба. Любителі морепродуктів знайдуть тут улюблені мідії чи креветки. А до пива добре смакуватиме солена "таранька", тунець, кальмари.

В розпалі сезону пікніка "Каштан" пропонує готовий шашлик з шиї, полядвиці, шинки, курки, а також курячі гомілки, мариновані крила, четвер­тинки, ковбаски ("До гриля", "Грилеві",  "Барбекю", "Пікнік", "Шашличні") та бочок маринований.

Добре підібрана в магазині  овочево-фруктова група: від картоплі та зеленини до екзо­тичних плодів, до речі, за помір­ними цінами. Вам запро­по­нують широкий асортимент бакалійної продукції – борошно вищого гатунку, цукор, макаронні вироби, а також різні крупи – гречана, пшоняна, перлова та інші. Свіженькі хліб та булочки сюди довозять із Тернополя та Львова ("Родинна кондитерська")

Для дітей передбачені зав­жди свіжі молочні товари різних виробників. А ще на полицях супермаркету широкий асортимент, кондитер­ських виробів, солодощів. Серед цих ласощів "Київський" та інші торти від виробника "Рошен", солодка випічка та фруктові рулети.

Магазин пропонує постійні акційні товар, зокрема сього­дні – суттєві знижки  від солодкого виробника "Конті". Аби переко­натись у цьому – завітайте до "Каштану" .

Ірина КОРЧИНСЬКА