Головна Спорт У Львові відбулись змагання для неповносправних дітей “Всі діти такі самі”

У Львові відбулись змагання для неповносправних дітей “Всі діти такі самі”

25 травня на спортивному комплексі Львівської комерційної академії з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 10 юних надбужанців взяли участь в спортивних змаганнях для неповносправних дітей "Всі діти такі самі".

Діти змагались у рухливих іграх, з м’ячем, "парашутом", надувними басейнами, з вико­ристанням елементів спорту: дартс, бочія, кеглі,баскетбол, настільний теніс, хокей, волейбол. Після спортивної частини відбувся концерт за участю львівських виконавців. Нашу районну делегацію очолили голова РАІ Софія Климус та член батьківського комітету Оксана Мазур.

Мета акції, яка відбулася за сприяння Львівської обласної організації активної реабілітації не­повносправних осіб "Стимул", управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, відділу освіти, молоді та спорту Буської РДА, надбужанських районної асоціації інвалідів і реаблітаційно-спортивного клубу "Вікторія" – привернути увагу громадськості до проблем неповносправних дітей і залучити їх до оздоровчого спорту задля інтеграції у повноцінне життя суспільства.