Головна Економіка У Буську небайдужі активісти колядою збирали кошти на палац Бадені

У Буську небайдужі активісти колядою збирали кошти на палац Бадені

Благодійний фонд “Фундація небайдужих” та громадська організація “Товариство Бущани” організували акцію щодо привернення уваги до руйнації Палацу Бадені. Ідею підтримали чарівні надбужанки.

Учасники акції завітали з різдвяними колядками до представників влади та бізнесу, аби зібрати кошти на встановлення у палаці відеоспостереження.

Нагадаємо: Чиновники Львівщини збрехали про відремонтований дах костелу в Олеську

«Сума зібраних коштів становить 9018 грн., кошти будуть зберігатись на рахунку і сподіваємось їх не прийдеться використовувати як резерв про проєкту кінотеатру просто неба», – розповів голова Благодійного фонду Володимир Типило.

Нагадаємо, весною планується продовжитись роботи щодо перекриття даху.  Наразі виконано близько 15% робіт. Роботи почали з того місця, де даху не було, де він згорів. Там провели підготовчі роботи, повністю зробили стропильну систему – дерев’яну конструкцію, почали перекривати бляхою, однак через погоду роботи законсервували. Місце закрили брезентом.

Нагадаємо: З обласного бюджету на реконструкцію стадіона в Буську виділили 2,5 мільйони гривень

Згідно з тендерними процедурами, на об’єкті мають відновити стропильну систему, перекрити її бляхою, поставити водовідведення: ринви, труби, а також зробити громовідвід. Вартість будівельних робіт становить 2 мільйони 898 тисяч гривень.

фото:Буськ.онлайн