Головна Життя Народ України – Архітектор своєї долі

Народ України – Архітектор своєї долі

1939

Кожна людина в певній мірі є архітектором, принаймні своєї долі точно. Отож Всесвітній день архітектури може відзначати кожен. З нагоди професійного свята зазвичай вихваляються своїми досягненнями, розповідають про красиві архітектурні форми та влучне планування територій. Але сьогодні особливий час, тому порушу традиції'. На сторінках часопису хочу розповісти про іншу архітектуру і дещо про медицину… Як тільки піднявся Майдан і небо прийняло перших воїнів Небесної Сотні, у Буській поліклініці зустрів знайомого лікаря, який тривожно спитав: "Що буде дальше і чим усе закінчиться?". Щоб більш було зрозумілим, спробував з ним розмовляти мовою медицини. 

Бог, як Великий Архітектор всесвіту, створив людину за Своїм образом і подобою. В організмі людини є безліч клітин, кожна з яких має своє призначення і виконує свою функцію. Клітина навіть в одному органі, напевно, ніколи і не побачить клітину дальше за сусідню, проте усі вони тісно з'єднані між собою нервовою, кровоносною та іншими системами. Окремо без тіла клітина жити не може і живе для організму. Проте інколи бувають випадки, коли одна із клітин починає вважати себе головнішою і важливішою за увесь організм. Починає забирати усі ресурси організму на себе, агресивно ставитись до сусідніх клітин і вбивати їх, безконтрольно множитись, створюючи "сім'ю". Як називається така клітина, лікар здогадався зразу ж. З часом інші клітини, підпадаючи під її вплив, беруть з неї приклад і роблять те ж саме. У медицині це називається метастазами. Чому ця клітина стала агресором – питання до всього тіла, а точніше до його внутрішнього стану і мудрості.

Інстинкт самозбереження організму, а в нашому випадку – високі цінності, духовність, ще не були втрачені і молоді клітини, як це було із студентами, відчуваючи, що майбутнього у них вже може і не бути, активізувались. Запрацювали клітини імунної системи і піднялась температура…

Із шкільної біології ми вчили, що функція імунної системи – захищати весь організм від вірусів, паразитів, інфекцій, в тому числі онкокпітин. Це безстрашні і світлі воїни, які задля збереження життя всього організму йдуть часто у нерівний бій із ворогом і … гинуть першими. Організм отримав шанс на життя, проте до повного здоров'я і гармонії ще далеко.

Уся земля, як і всесвіт, теж єдиний живий організм, де кожен має своє призначення і завдання. В кінці 90 на сторінках районного часопису я уже повідомляв про зміни, які чекають нас. Що дві тисячі років змінюються епохи. Попередня епоха Риб закінчилась у 2003 році і до 2012 року проходив перехідний період, після якого нова епоха Водолія повністю вступила у свої права. Кожна епоха – це новий виток в еволюції життя на землі. За кожну епоху відповідає певна країна, регіон.

За епоху Риб відповідав регіон, де зараз знаходиться Ізраїль, Палестина. Там народився Ісус і зародилось християнство. Звідти до нас прийшли уся сучасна економіка, торговельна та банківська системи, психоаналіз Зигмунта Фрейда, теорія відносності Альберта Энштейна, Інтернет та атомна бомба… Тому часто можна було почути серед людей, що євреї правлять світом, і це з позиції епохи правда. Знаючі люди стверджують, що за нову епоху відповідає Україна… Через дві тисячі років естафету буде передано одній з країн Латинської Америки.

В Ізраїлі завжди цінили пророків. Там знали коли народиться Ісус, знають, хто буде "правити" наступних дві тисячі років. Знає про це і Путін… За словами Нострадамуса, "розбита Україна стане батьківщиною релігійного відродження християнського світу.". Ванга говорила те ж саме: "Все стане, немов лід, і тільки одне залишиться – слава Володимиру слава Київській Русі. Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Україну. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу. Україна понизиться і знову займе своє місце. В Україні народиться багато нових людей, які зуміють змінити світ".

Мої знайомі знають, що давно цікавлюсь біолокацією, вона допомагає не тільки в архітектурі. За допомогою біолокаційної рамки можна отримати відповідь на багато інших питань. Відомий спеціаліст у цій галузі професор Дніпропетровського Національного Університету і координатор Національного Центру аерокосмічної освіти молоді України Василь Юхимович Шевцов рамкою чітко визначив, що українка, яка зараз проживає в Сумській області, у 2035-2040 роках стане лідером об'єднаної Європи і відіграє значну роль в історії усієї землі.

За допомогою цієї ж рамки було виявлено ще цікаві факти. Ми знаємо, що кожен з нас живе на землі для Досвіду. Слово це пишуть з великої літери і це єдине, що можна забрати із собою в інші світи. Протягом життя отримуємо цей Досвід позитивним або негативним. Негативний досвід, правда, ще нікого і нічого не навчив. У Гітлера в дитинстві був позитивний Досвід, далі негативний. У Сталіна від народження до кінця життя позитивного Досвіду не було. Біолокаційна рамка показала, що така ж ситуація, хоч і менш виражена, є у Путіна. Чого ж тоді можна чекати від людини, яка у своєму житті ніколи нічого доброго не бачила, не знає, що таке любов, добро, милосердя, чесність. І чи варто з таким проводити будь-які переговори, вести спільні справи і довіряти. Ми не раз переконувались, що говорить він про дружбу, а коли ти відвернувся, щоб лише поспілкуватись з іншими – отримуєш ніж у спину. Хіба є мудрим наступати на одні і ті ж граблі. На превеликий жаль, російський народ дуже повільно тверезіє. Паразит заволодів його тілом, і, що прикро – свідомістю.

Хто із думаючих людей буде пробувати домовлятись із паразитом чи вірусом, кивати їм погрозливо пальцем, щоб вони йому не шкодили. Вірус, він і є вірус, він по-іншому не вміє. У нього такі гени і живе він там, де йому комфортно, де його годують. Він буде отравлювати організм допоки його не знищуть. Мудрішим, звичайно, є створення таких умов в організмі, в яких він жити не зможе. Які це умови, і як їх створити – варто подумати кожному.

У проекті Великого Архітектора немає випадковостей, усе має свою причину і мету. Христос нас вчив благословляти своїх ворогів. Він був Мудрим. Хто із нас ще недавно міг би собі уявити, що не лише по усіх регіонах України, але і на континентах будуть вигукувати "Слава Україні".

Україна має підняти людство на новий щабель розвитку, стати для нього взірцем, змінити пріоритети і цінності. Відповідальність її перед майбутнім землі надто велика і люди це відчувають. Якщо хтось ще спробує вести народ всупереч запроектованому Богом шляху, у кращому випадку його чекає доля Януковича.

Не чорноземи визначають багатство народу, а мудрість, духовність, творчість. Народ України повинен пройти ці випробування і стати справжнім і відповідальним Архітектором своєї долі та землі в цілому.

Микола ВЛАДИКА, архітектор