Головна Інтерв'ю Не всі освітні заклади Бущини обладнані внутрішніми туале­тами

Не всі освітні заклади Бущини обладнані внутрішніми туале­тами

Не всі ще освітні заклади району обладнані внутрішніми туале­тами.  Якщо учні І-ІІІ ступенів вже давно користуються такими вигодами цивілізації, то початкові школи та дев’ятирічки ще не всі ними обладнані. Та, здається, до початку нового навчального року ситуація виправиться. Про це у розмові з керівником відділу освіти, молоді і спорту Буської РДА Богданом Глуховецьким:

– За 2011-2012 роки в навчальних закладах району облаштовано 11 внутрішніх вбиралень. Останніми зручні вигоди отримали школярі Балучина, Боложинова та Ракобовт. До Першого вересня плануємо відкрити в Яблунівці та Полоничах. Але якщо в Яблунівці стіною відділили частину великого приміщення,  то в Полоничах його добудували, вже й накрили і проводять штукатурні роботи. У цих школах залишилось покласти плитку і встановити унітази та рукомийники.

– А як щодо початкових шкіл?

– Що ж до початкових шкіл, то внутрішні туалети є у Ріпнові, Йосипівці та Гутиську-Тур’янському (наразі 9 шкіл з 12 їх не мають). Цьогоріч будівельні роботи розпочато у Кудирявцях та Стовпині. На жаль, більше робіт не можемо розпочати, бо ще не запрацювала обласна програма, не визначено ні фінансування, ні його порядок.

– За чиї кошти придбано обладнання?

– Заплановано виділення коштів з місцевого та обласного бюджетів (по 50%). Роботи ж проводяться коштом громади.

Лариса  ГАРАСИМІВ