Головна Історія Державний архів Львівської області опублікував 58 справ Слідчого відділу НКВС у Львівській...

Державний архів Львівської області опублікував 58 справ Слідчого відділу НКВС у Львівській області

Вони охоплюють кримінальні справи 1939-1950 років.

У червні Державний архів Львівської області зробив значний крок у збереженні історичної спадщини та забезпеченні доступу до архівних документів. На офіційному електронному ресурсі архіву опублікували велику кількість матеріалів, зокрема 58 справ Слідчого відділу НКВС у Львівській області, що охоплюють кримінальні справи 1939-1950 років.

Також архів представив 25 книг відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації за 1940-1941 роки, які містять записи про народження, шлюби та смерті. Ці книги охоплюють райони Львівщини, такі як Залізничний район міста Львова, місто Борислав, Дрогобицький міський район, Бродівський район, Буський район, Городоцький район та Дрогобицький район.

Державний архів Львівської області оцифрував і опублікував 157 справ Національного архівного фонду, включно з матеріалами Магістрату королівського столичного міста Львова. Також на ресурсі з’явилися два описи: Львівське воєводське управління та Університет імені Яна Казимира у Львові.

«Оцифрування справ Державного архіву Львівської області є невід’ємною частиною збереження та захисту нашої історії. В архіві міститься чимало документів, що відображають важливі події нашого минулого. Завдяки цифровізації ми гарантуємо доступність та збереження цих документів для наступних поколінь», – директорка Державного архіву Львівської області Ірина Мартенс.

Посилання на ресурси архіву: