Головна Історія Ожидів відзначив свою річницю – 589 років з дня заснування

Ожидів відзначив свою річницю – 589 років з дня заснування

Село з багаторічною славною історією, яке зараз у складі Буської міської територіальної громади, працьовитими та талановитими людьми, привітав з святом Буський міський голова Ростислав Сліпець.

“Я радий вітати усіх Вас з Днем села, бо сьогодні ми є великою родиною, в яку об’єднала нас Буська громада. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у цьому гарному і мальовничому селі.

Зичу кожному з Вас, Вашим родинам Божого благословення та заступництва, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою. Нехай серця кожного з Вас наповнюються гордістю за рідне село, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього”, – сказав у своєму привітанні Буський міський голова.

Також вітали сільчан з святом депутат Львівської обласної ради Світлана Стечак та староста Марія Кіндратів.

Впродовж свята зі сцени біля Народного дому звучали відомі і улюблені пісні у виконанні місцевих аматорів сцени та гостей, жартівливі номери та виступи хореографічних колективів.

Тут діяла фотозона, атракціони для дітей, відбувалася презентація Олеського професійного ліцею, фотовиставка знаного фотокореспондента Зеновія Коваля, пропонували різні смаколики місцеві підприємці, а ще тут можна було позмагатися у грі з настільного тенісу, посмакувати смачним кулішем, який приготували для мешканців села учасники ООС (АТО).

Ожидів відзначив 589-у річницю з дня свого заснування

Джерело