Головна Історія У Львові урочисто відкрили «Будинок воїна»

У Львові урочисто відкрили «Будинок воїна»

У суботу, 13 жовтня, до Дня захисника України у Львові на вулиці Короленка, 1-А урочисто відкрили «Будинку воїна”.

Участь в урочистостях взяли керівництво області, волонтери, духовенство, представники громадських організацій, військові.

У приміщенні колишнього Російського центру відтепер усі охочі зможуть побачити українських захисників у формі часів Короля Данила, Козацтва, Українських Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Української народної республіки та Української повстанської армії, а також форму сучасних військовослужбовців – Майданівців та учасників Антитерористичної операції. Осередок для АТОвців та учасників ООС створили спільними зусиллями обласної влади та громадськості замість російського культурного центру.

«Минулого року, відзначаючи День захисника України, обласна влада пообіцяла, що цьогоріч до Дня Покрови ми відкриємо двері для волонтерських організацій, об’єднань атовців Львівщини цього приміщення. По-сучасному відремонтованого та облаштованого. Цей «Будинок воїна» – це спільна робота керівництва області та активних громадських організацій. Слава українському воїну. Слава Україні. Зі святом нас усіх!», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

У Львові на вул.Короленка урочисто відкрили «Будинок воїна»

Як відомо, на початку травня 2017 року Російський культурний центр примусово виселили з приміщення за адресою вул. Короленка, 1 а. На реконструкцію приміщення було скеровано близько 6,2 млн грн.