Головна Історія Живе слово Шашкевича у Гумниській ЗОШ

Живе слово Шашкевича у Гумниській ЗОШ

6 листопада 2014 року у Гумниській ЗОШ І-ІІ Буського району  ступенів розпочався місячник, присвячений  203-й річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича. 

Отець Маркіян у нашому селі доносив Боже Слово до своїх прихожан їх рідною, близькою кожному мовою. Він був генієм, взірцем, ідеалом багатьох поколінь українців. Таким залишається і для сучасників.
Редколегія учнів 9 класу випустила шкільну стінгазету, присвячену 203-ій річниці від дня народження М.Шашкевича, у якій пригадали  цікаві факти з життя відомого митця.
13 листопада під керівництвом учителя української мови та літератури Сірої Г.М. оформлена книжково-журнальна виставка «Маркіян Шашкевич-син своєї землі», на якій представлені твори поета, висловлювання сучасних письменників про діяльність «Руської трійці».
Класні  керівники були провели заходи, присвячені цій знаменній даті.
7 листопада класний керівник 9 класу Батюк Оксана Миколаївна провела з учнями  бесіду «Будителі народного духу в Галичині».

10 листопада у 7 класі Шкільною Іриною Мар’янівною, проведено годину спілкування на тему «Остання дорога Маркіяна», а учні 6 класу взяли участь у літературній вікторині «Дух поезії Маркіяна Шашкевича», яку провела класний керівник 6 класу Іванів Богдана Володимирівна.
Живе слово Маркіянове, живе рідна мова, живе пам’ять про нього у наших  серцях.