Головна Конкурси Теренова гра

Теренова гра

Листопадовий чин – захід, що вже понад п’ять років проходить в нашому районі і став традиційним серед пластунів. Його мета – заохочення молоді до вивчення історії рідного краю та вшанування полеглих за волю України на теренах Галичини.
 
Третього листопада на головній площі міста зібралось 127 пластунів з Буська, Красного, Нового Яричева, Гумниськ, Чанижа, Сторонибаб, аби відзначити 94 річницю Листопадового чину та вшанувати пам’ять Президента ЗУНРу Євгена Петрушевича. До урочистості приєдналися: Богдан Глуховецький (головний освітянин), Богдан Глова, керуючий справами Буської райради, Ігор Іваськів (депутати районної ради), Михайло Ревудський (старшопластун з Нового Яричева) та колишній директор Буського МКЗ Марія Мельник, яка завжди підтримує та допомагає у проведенні усіх пластунських заходів. Комендантом свята виступив ст.пл.Володимир Карвацький, бунчужним – ст.пл. прих. Назар Домбровецький та писарем – ст.пл.Оксана Липяніна.
 
Спільна молитва та підняття прапора зібрали чимало бущан, які також прийшли вшанувати жертовність та героїзм молодих пластунів, полеглих за свободу рідної землі.
 
Опісля проходили конкурс стрілецьких, патріотичних пісень та теренова гра "Листопадовий чин". Гра складалася з семи "точок", які потрібно було "захопити". Для цього пластуни змушені були продемонструвати свої знання, кмітливість, спритність та фізичну вправність. Учасники гри змагалися у стрільбі з пневматичного пістолета, гвинтівки, перевірили свої знання з надання першої медичної допомоги, історії Листопадового чину, а також отримали можливість переправитися по двох переправах – підвісній та паралелях.
 
У підсумку першу сходинку посіли пластуни з Гумниськ; другу розділили між гуртківцями Нового Яричева та Буської гімназії і третю – команди Чанижа та Сторонибаб.
 
Завершилася гра  лампадковою ходою вулицями міста до пам’ятника Євгена Петрушевича та нагородженням переможців.
 
Інна  ПАЛАМАР