Головна Конкурси Творчий конкурс у Буському Будинку дитячо-юнацької творчості

Творчий конкурс у Буському Будинку дитячо-юнацької творчості

Хоча сонечко примхливо ховалося за хмари, вихованці Буського Будинку дитячо-юнацької творчості прикрасили святковий день своїми сонячними усмішками, малюнками про дитинство, рідну Україну, родину і улюблену іграшку.

Конкурс видався на славу! Керівники гуртків Катерина Гачкевич і Наталія Тхір вручили усім учасникам – 5-річним і 12-річним художникам – пам’ятні сувеніри. А 26 травня, напередодні Дня захисту дітей, у РНД відбувся звіт педагогів та гуртківців Буського Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Богдана Шеремета). У переповненому залі панувала тепла, дружня атмосфера. Зливою оплесків супроводжувався кожний виступ.

Колоритно, піднесено й радісно ви­ступали юні, демонструючи перед батьками й гостями свою вправність у пісні й танці, артистизмі, художньому слові, представ­ляючи свої вміння у моделю­ванні одягу й бісероплетінні, малюванні й ткацтві, авіамоделізмі й писанкарстві, у виробах з соломки, дерева, глини і скла.

Вихованці БуськогоБДЮТу є неодно­разовими призерами і дипломантами обласних і всеукраїнських творчих кон­курсів, про що свідчать грамоти і дипломи, які  вручила їм головний спеціаліст відділу освіти Галина Олійник.

Свою  майстерність продемонстрували  й керівники гуртків, показавши високий професіоналізм, відданість улюбленій справі, уміння передати найкраще дітям.