Головна Коротко Буській лікарні на ремонт приймального відділення виділили додаткові кошти

Буській лікарні на ремонт приймального відділення виділили додаткові кошти

На капітальний ремонт приймального відділення Буської центральної районної лікарні з держбюджету виділили додаткові кошти.

Про це повідомив перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про створення приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах перший заступник голови ОДА Андрій Годик зобов’язав внести зміни в розподіл субвенції, надано обласному бюджету з держбюджету на капітальний ремонт приймального відділення Буської ЦРЛ, виділивши кошти в сумі 1 млн. 469 тис. грн. Нагадуємо, що попередньо з обласного бюджету було виділено на цей об’єкт 1 млн. 300 тис. грн. Роботи виконано і кошти засвоєно», – розповів Богдан Гринишин.

Нагадаємо, що приймальне відділення передбачене для встановлення діагнозу та повного огляду пацієнта, бо не завжди люди звертаються зі скаргами на щось конкретне. Тому, щоб людина не обходила всіх відділень, їй діагноз ставлять у приймальному відділені, а потім уже направляють на лікування, або, якщо це щось несерйозне то відразу надають допомогу.