Головна Коротко Чогось не поділили?

Чогось не поділили?

 Поки мешканці Буська розважались на дискотеці з нагоди Дня міста на площі Звитяги, у нічному клубі "Вінтаж", чи не найпопулярнішому на сьогодні серед нашої молоді, розгортались аж ніяк не святкові події – тут зчинилась справжня бійка за участю місцевих юнаків та львів’ян. Правоохоронці наразі проводять дослідчу перевірку, тому на коментарі не щедрі, хоча такий факт хуліганства підтверджують і обіцяють, що винні будуть покарані. Наразі нам відомо, що коли працівники райвідділу прибули на місце виклику у "Вінтаж", там уже не було винуватців бійки. 

Зауважимо, що днем раніше у Буському районі (як і по усій Львівській області) працівники Буського райвідділу міліції разом із спецпідрозділом "Беркут" і кінологічним центром проводили оперативно-профілактичне відпрацювання з метою виявлення у місцях відпочинку молоді наркотичної сировини та можливої концентрації злочинного елементу. Як повідомив нас начальник Буського РВ ГУМВСУ у Львівській області підполковник Роман Павлюк, ввечері у суботу, 15 вересня, ці заходи відбувалися у "Діаманті" в смт.Красне-2, "Вінтажі", "Наталі", "Віті", "Оксані" в м.Буськ та готелі "ПАС" в с.Ожидів. Також він зазначив, що були залучені усі служби, зокрема ДАІ, працівниками якої складено 4 адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП України за керування в нетверезому стані. І хоча наркотичних засобів того дня не виявили, та результат, на його думку, позитивний у сенсі профілактики. Тому керівник місцевих правоохоронців обіцяє, що такі відпрацювання робитимуть щомісячно. 
Але у даному випадку доречним буде поставити й інше питання – щодо законної діяльності розважального клубу "Вінтаж" у Буську. Відомо, що міські депутати відмінили погоджений графік роботи цього закладу, а клуб експлуатується з порушенням вимог санітарії та пожежної безпеки. У цьому переконаний і начальник Буського райвідділу міліції і обіцяє детальну перевірку закладу.