Головна Коротко За вбивство – на 14 років

За вбивство – на 14 років

  Минуло вже 9 місяців з початку року і підполковник Роман Павлюк готовий звітувати, бо переконаний – є про що. Але перед тим, як перейти до цифр, доречним буде згадати про резонансні справи – вбивство і замах на вбивство.

Жителя Кам’янка-Бузького району Василя Постойка, який вбив власницю букмекерської контори, розташованої в готельному комплексі  "Оксана"м. Буськ, засудили на 14 років позбавлення волі. 
25-річний молодик був частим відвідувачем букмекерської контори. Лише упродовж трьох днів він програв кілька десятків тисяч гривень. Напередодні Різдва чоловік завітав туди, але не для того, аби зробити спортивну ставку. Він вирішив за будь-яку ціну повернути втрачені гроші. 
Скориставшись відсутністю клієнтури, злочинець кинувся з ножем на власницю закладу. Кількома ударами у шию та голову повалив жінку на підлогу. Забравши виторг закладу, чоловік кинувся тікати. 
У ході оперативно-пошукових заходів працівники міліції дізналися, що напередодні події у згаданій букмекерській конторі робив ставки 25-річний молодий чоловік на ім’я Василь. У нього були характерні ознаки – "сіпались" очі. Відтак правоохоронці дізналися, що громадянин з подібними прикметами проживає у с.Банюнин Кам’янка-Бузького району.
Василя Постойка було затримано за місцем проживання, де під час огляду вилучили речові докази, зокрема одяг і взуття, які підтверджували його причетність до скоєного злочину. Після цього у СІЗО він зізнався, що вбив із корисливих мотивів і повідомив, де заховав викрадені з букмекерської контори гроші – понад 70 тисяч гривень.
Нещодавно у цій резонансній кримінальній справі винесено вердикт. Чоловіка засуджено до чотирнадцяти років позбавлення волі.
А ось 56-річний мешканець Андріївки, який намагався вбити свою дружину ножем – але вже на грунті неприязних сімейних відносин – також понесе заслужене покарання. Сьогодні справа на  розгляді в суді.