Головна Коротко Про акцію районного часопису “Воля народу” “Врятуймо бузьків”

Про акцію районного часопису “Воля народу” “Врятуймо бузьків”

Акцію районного часопису "Воля народу" "Врятуймо бузьків" підтримали директор Олеського професійного ліцею Мирослава Сосновська, майстер виробничого навчання Роман Савула та учні.

Вони придбали рибу і суботньої днини 6 квітня вирушили до Олеського замку, поблизу якого зупинилась зграя знесилених лелек. За словами очевидців, у перші кілька днів було близько 200 птахів. На допомогу лелекам разом із ліцеїстами прийшли олеські пластуни.

На знімку  Ярослава Пархуця (справа наліво): Роман Савула

 та Ігор Борщ пригощають чорногузів рибою.

А ось герой ще однієї нашої публікації Василь Кашуба, який упродовж холодної зими доглядав лелеку на ймення Жо­рик, врятувавши йому життя (див. "ВН" за 10 січня 2013 р.), як тільки блиснуло сонце, вирі­шив відпустити свого пернатого друга. У се­реду, 10 квітня, у при­сутності журналістів радіомовлення і газети бущанин попрощався з бузьком (на знімку внизу).

Домашній улюб­ле­нець сім'ї Кашубів зро­бив кілька невпевнених кроків, змахнув криль­ми і шугонув увись. Зробивши два кола над будинком, зник у да­лині. «Переконаний – він повернеться», – про­мовив В.Кашуба з оптимізмом.

Ірина ГАЄВСЬКА