Головна Коротко Пропонуємо бути партнером газети “Воля народу”

Пропонуємо бути партнером газети “Воля народу”

Газета "Воля народу" завжди прагнула бути для своїх читачів приятелем і порадником.

Її наповнення – відображення життя району і його мешканців.

Чимало тем нам пропонує життя. Окремі виникають через різні обставини. На редакційну пошту часто надходять листи, у яких ви, наші палкі читачі, долучаєтесь до різних дискусій, висловлюєте власну думку з різних питань, здійснюєте історичні розвідки. Ми запрошуємо вас до розмови, пропонуємо стати приятелем і другом районки.

Приємні новини нам часто надходять з Топорова – члени гуртка "Юний журналіст" розповідають про своє шкільне життя. Краєзнавець Ярослав Башко з Андріївки готовий поділитися найцікавішими своїми дослі­дженнями.

Відомий видавець, наш земляк Іван Тиктор завжди цікавився життям селян, так би мовити, зсередини, щиро бажаючи їм  кращої долі. І це йому дуже добре вдавалося – він вміло поєднував інтереси громади з власними у газеті "Народня Справа". І.Тиктор разом з іншими видавцями ставив собі за мету ширити правду, зайшовши у кожну сільську хату.

Пропонуємо і вам, наші читачі, допомогти районній газеті дізнатись про досягнення і перемоги ваших сельчан, проблеми і біди села. Відтак кожен населений пункт буде "почутий". Запрошуємо до співпраці!

Ірина КОРЧИНСЬКА