Головна Культура У Буському районі сільський заклад культури отримає нове життя

У Буському районі сільський заклад культури отримає нове життя

В рамках робочої поїздки до Буського району сьогодні завітав народний депутат України Михайло Бондар. Він здійснив прийом громадян у селах Задвір’я та Богданівка. А також, разом із головою Буської райради Богданом Гловою, першим заступником Буської РДА Олегом Ільковим, сільським головою Задвір’янської сільської ради Павлом Юрдигою, ознайомився із об’єктом, який ремонтуватиметься коштом Програми соціально-економічного розвитку.

У селі Задвір’я, в приміщенні сільської ради, на прийом до народного депутата Михайла Бондара звернулись двоє мешканців. Одна із відвідувачів звернулась по матеріальну допомогу на лікування дитини. Її була надана відповідна консультація щодо збору відповідних документів на виділення грошей. Далі відбулась розмова із сільським головою Задвір’янської сільської ради Павлом Юрдигою, який поділився планами щодо розвитку сіл Задвір’я, Полоничі, Богданівка. Сільський війт відзначає, що у селах потрохи ремонтуються дороги, проводиться освітлення вулиць, вирішуються нагальні проблеми.

Далі усі вирушили у село Богданівка, де планується із наступного тижня розпочатись ремонт сільського народного дому. Наголосимо, що саме завдяки зусиллям народного депутата Михайла Бондара по Програмі соціально-економічного розвитку були виділені кошти, а їх спрямування при підтримці голови Буської районної ради Богдана Глови було направлено на ремонт сільського народного дому села Богданівка. Загалом виділено 1 млн 433  тис. грн.

У БУСЬКОМУ РАЙОНІ СІЛЬСЬКИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ ОТРИМАЄ НОВЕ ЖИТТЯ

  Директор Народного дому села Богданівка Галина Пелех  радіє, що незабаром заклад культури може зажити заново. Бо на сьогоднішній день він перебуває у плачевному стані: прогнила підлога, дах будівлі протікає. Кілька балок та крокв прогнили і потребують повної заміни. Не в кращому стані й стіни та перегородки будівлі. Стеля у тріщинах, а із вікон – дме.

У БУСЬКОМУ РАЙОНІ СІЛЬСЬКИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ ОТРИМАЄ НОВЕ ЖИТТЯ

Відповідні кошти на ремонт будівлі вже виділені і чекають до кінця року свого освоєння. Як відзначає голова Буської районної ради Богдан Глова, якщо виділені кошти не будуть освоєні до кінця року, то вони повернуться до Києва, і у подальшому від держбюджету район може більше нічого не отримати.

  Сільський голова Павло Юрдига запевнив, що вже з наступного тижня мають розпочатись роботи по ремонту закладу. Буде здійснена заміна вікон, дверей, електропроводки, перекриття підлоги та даху.

У БУСЬКОМУ РАЙОНІ СІЛЬСЬКИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ ОТРИМАЄ НОВЕ ЖИТТЯ

Висловлюють сподівання на оновлений народний дім і мешканці Богданівки. У розмові із народним депутатом Михайлом Бондаром та керівниками району вони розповіли, як їхні діти полюбляють співати та танцювати. Про це свідчать численні світлини виступів юних аматорів на стінах сільського народного дому.

«Ми вдячні Вам всім, хто доклався до цієї справи. І сподіваємось, що вже у грудні Ви приїдете до нас на відкриття оновленого закладу», – висловилась мешканка села пані Надія.

У свою чергу народний депутат України Михайло Бондар підкреслив, що завжди хочеться українцям почути пісню і побачити, як дітки вміло танцюють.

 «Я їжджу по 4-х районах області, де мене обрали, і завжди стараюсь приділяти більшу увагу щодо виділення коштів з держбюджету лікарням, школам, сільським народним домам, музичним закладам», – наголосив депутат ВР Михайло Бондар.