Головна Листи Львівські медзаклади отримали допомогу від італійських волонтерів

Львівські медзаклади отримали допомогу від італійських волонтерів

В .о. голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник зустрівся з представниками благодійної організації Croce Viola, які 25 квітня, передали допомогу комунальним закладам Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ» та «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»

“Ми з першого дня війни готові були їхати до України, – повідомив на зустрічі директор благодійної організації Давіде Коста. – Сьогодні, у велике для італійців свято, День визволення Італії, нам важливо бути разом з вами в країні, де йде війна. Я сподіваюся, що день визволення настане швидше і для вас”.

Волонтери з Італії не вперше приїжджають з допомоговим вантажем до України. “Дякую за відгук на запит про допомогу. Її потребують наші медичні заклади, а особливо дитячі лікарні, де щодня допомагають великій кількості внутрішньо переміщених осіб”, – повідомила депутатка Львівської обласної ради Наталія Галецька.

Євгеній Гірник подякував італійським волонтерам за увагу до тих, хто страждає від війни найбільше. “На своєму шляху до Європейського Союзу ми уже почуваємося частиною великої європейської сім‘ї. У важкий час війни маємо сильну підтримку, допомогу та розуміння, – повідомив Євгеній Гірник. – Велика вам подяка за гуманітарну місію”.