Головна Листи Національному природному парку «Північне Поділля» на Львівщині – 10 років

Національному природному парку «Північне Поділля» на Львівщині – 10 років

З метою збереження ареалу букових лісів, які становлять особливу цінність у загальноєвропейському масштабі, 10 лютого 2010 року Президент України підписав указ «Про створення національного природного парку «Північне Поділля» загальною площею 15587,92 га на території Бродівського, Буського та Золочівського районів Львівської області.

Зазначимо, що НПП «Північне Поділля» є об’єктом загальнодержавного значення, одним з основних завдань якого є створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах. Туристи можуть поєднувати відвідування замків, монастирів, церков, музеїв з природними окрасами території парку і місцями відпочинку.

На території парку функціонують еколого-пізнавальні туристичні маршрути «Триніг», «Маркіянові місця», «Святогірський» та інші, також працівниками установи ведеться активна еколого-просвітницька робота в місцевих навчальних закладах.

Водночас зазначаємо, що працівниками відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» проводяться екскурсії туристичними шляхами та екологічними стежками в межах природоохоронної установи.

За детальнішою інформацією щодо проведення екскурсійних заходів рекомендуємо звертатися за тел.: (03266) 4-40-05, або за адресою: Львівська обл., Бродівський р-н, вул. Гагаріна, 2-б, с. Підгірці.

Національному природному парку «Північне Поділля» - 10 років

Національному природному парку «Північне Поділля» - 10 років

Національному природному парку «Північне Поділля» - 10 років