Головна Листи Найбільш розповсюджена причина ДТП на Львівщині – перевищення швидкості руху

Найбільш розповсюджена причина ДТП на Львівщині – перевищення швидкості руху

За 11 днів 2021 року на автодорогах Львова та області сталось 280 дорожньо-транспортних пригод.

З цієї кількості 48 ДТП – з потерпілими, у яких 5 осіб загинули та 64 особи отримали травми (за аналогічний період минулого року внаслідок дорожньо-транспортних пригод на Львівщині загинули 14 осіб, 65 – були травмовані).

Четверо людей загинули внаслідок наїзду автомобілів. Щодо травмованих – 31 особа отримала тілесні ушкодження під час автозіткнень, 23 – внаслідок наїзду на пішохода, ще 6 – під час наїзду на перешкоду.

Найпоширенішими видами дорожньо-транспортних пригод є автозіткнення (149 випадків), наїзди на перешкоду (51 випадок) та зіткнення з припаркованим транспортним засобом (41 випадок).

Якщо проаналізувати причини ДТП, найбільш розповсюдженими є: перевищення водіями безпечної швидкості та порушення правил маневрування. Окрім того, від початку року 14 дорожньо-транспортних пригод вчинили водії, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння (у минулому році за аналогічний період сталось 25 таких випадків).

За участю дітей на Львівщині від початку року сталось 9 ДТП, в яких одна дитина загинула, ще 9 – були травмовані.

Поліція Львівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Це особливо актуально саме зараз – у зв’язку з погіршенням погодних умов. Бережіть своє життя та здоров’я.

Відділ комунікації поліції Львівської області