Головна Політика Цього тижня відбудеться чергова сесія Красненської селищної ради

Цього тижня відбудеться чергова сесія Красненської селищної ради

У п’ятницю, 15 січня, об 11 год. в приміщенні Народного дому, відбудеться 4-та сесія Красненської селищної ради VIII-го скликання, де затверджуватимуть старост, різноманітні Програми та інші поточні питання.

Загалом на розгляд сесії винесуть майже 15 питань порядку денного:

 1. Про зміну назви «Красненська селищна рада Буського району Львівської області» на «Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області».
 2. Про прийняття у комунальну власність селищної територіальної громади майна спільної власності територіальних громад Золочівського району (школа).
 3. Про покладання обов’язків старости Задвір’янського старостинського округу.
 4. Про покладання обов’язків старости Мармузовицького старостинського округу.
 5. Про затвердження «Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Красненської територіальної громади у 2021-2025 роках».
 6. Про затвердження «Комплексної Програми соціального захисту та реабілітації інвалідів у 2021-2025 роках».
 7. Про затвердження «Програми підтримки громадян – жителів Красненської територіальної громади, які підуть служити на військову службу за контрактом до Збройних сил України».
 8. Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської територіальної громади у 2021-2025 роках».
 9. Про затвердження «Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Красненської територіальної громади у 2021-2025 роках»
 10. Про затвердження «Програми створення резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків у 2021-2025 роках».
 11. Про затвердження «Комплексна програма забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Красненської селищної ради на 2021 рік».
 12. Про затвердження «Програми підтримки та розвитку комунальної організації Редакції Буського районного радіомовлення».
 13. Про затвердження Положення про відділи та сектори Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.
 14. Про зміни назв та затвердження Статусів закладів освіти Красненської селищної територіальної громади.

Нагадаємо: Кого пропонують на посади старост Красненської громади