Головна Листи Принципи розробки сайту-візитки

Принципи розробки сайту-візитки

Перед тим, як почати розробку сайту, фахівці зі студії Impulse Design детально оцінюють масштаби роботи, ретельно складають технічне завдання. Основними завданнями сайту – візитки можна назвати:

    Розголошення докладної інформації про компанію
    Публікація інформації про пакет послуг
    Рекламування продаваної продукції

Перед тим, як замовити портал такого типу, потрібно знати чітко кілька основних моментів. Перший найважливіші момент – кілька готових сторінок, в яких докладно описана вся потрібна інформація про компанію. Другий момент, без якого не обійтися – чітко певний дизайн майбутнього сайту – візитки.

Кому потрібен сайт-візитка?

 У першу чергу виготовлення сайту – візитки необхідно фахівцям, здатним забезпечити себе роботою самостійно. Це можуть бути: аудитори, адвокати або інші професіонали, провідні індивідуальну діяльність. Як правило, сайт таких підприємців повинен вміщати інформацію про перелік послуг, які надаються, цінах на такі послуги та контактних даних представників компанії.

Так само сайт – візитка стане відмінним вибором для підприємців, що займаються малим бізнесом. Для бізнесу, який тільки починає розвиватися такий сайт стане відмінним шансом для подальшої його розкрутки.

Замовити сайт – візитку в Impulse Design – означає отримати готовий якісний продукт в найкоротші терміни і за доступну вартість.

Весь процес створення даного типу ділиться на 7 основних етапів:

– Постановка точних цілей

– Розробка дизайну, який повинен бути повністю унікальним

– Проведення докладної інтеграції дизайну сайту

– Установка на хостинг

– Проведення установки програмних компонентів

– Наповнення унікальними текстами, фотографіями, аудіо – файлами і т.д.

– Супровід

Так само весь процес розробки сайту – візитки вміщає в себе повний комплекс як інформаційних, так і програмних рішень.