Головна Листи Вибираємо якісне взуття

Вибираємо якісне взуття

Розумна людина завжди віддасть перевагу більш дорогому, проте якісного товару, не розмінюючись на привабливі, проте дешеві і неякісні речі. Адже вимогливий покупець розуміє, що купивши більш якісну річ, він не тільки в подальшому заощадить час, але й збереже свої кошти, які в іншому випадку витратив би на ремонт або купівлю речі, для заміни неякісної дешевки. Якщо ви ставитеся до категорії людей, які вважають за краще вибирати добротні і довговічні речі, вам напевно сподобаються черевики Тімберленд. Це бренд, перевірений десятиліттями. Високі стандарти якості, відмінний дизайн, середня цінова категорія і універсальність такого взуття напевно припадуть вам до смаку.

Вони можуть прослужити своєму власникові більше 10 років, при цьому не втративши своїх ходових характеристик. Вам варто знати, що Тімберленд розраховані на несприятливі погодні умови і великі коливання температур повітря. Тому таке взуття не промокає. Справа в тому, що завдяки спеціальній технології, по якій вони виробляються, черевик абсолютно герметичний і не пропускає воду. Всі черевики забезпечені спеціальними підошвами, зробленими з комбінації надміцної гуми зі специфічною піною. Така підошва не схильна до впливу температури, добре переносити сльота і великі морози.

На холоді піна не твердне і не зменшується в об'ємі, зберігаючи всі свої характеристики. Також підошва в міру жорстка, тому добре піклуватися про гомілкостопі. Міцна й зносостійка шнурівка добре утримує гомілку, захищає її від травм і вивихів. Також вам варто звернути увагу на те, що черевики, не дивлячись на свій вельми агресивний вигляд, зроблені в спеціальній анатомічній формі, добре повторюють всі лінії стопи, тому позитивно впливають на поставу і поперековий відділ. У такому взутті можна ходити весь день і не відчувати важкості в ногах. Пружна підошва забезпечена конусоподібними повітряними камерами, які добре амортизують під час звичайної ходьби. Зайва енергія при поштовху на п'яту не втрачається, а повертається назад, зберігаючи стопи і м'язи ніг в тонусі на весь день. Також черевики не вимагають ретельного догляду. Досить просто іноді протирати поверхню черевика вологими ганчірками або губкою.