Головна Спорт Де придбати зимове взуття

Де придбати зимове взуття

Вітаємо всіх цінителів комфортної зимового взуття. Прямо зараз ми пропонуємо Вашій увазі чудову взуття, яка відрізняється високим рівнем міцності, зносостійкість, зручністю і просто еталонними експлуатаційними характеристиками і деталями. Це взуття практично невбивана. Якщо Ви шукаєте ідеальне втілення надійних черевиків, то воно перед Вами.

Давайте визначимо, чому ж люди вибирають Тімберленд?

Факт перший. Засновник бренду. Натан Шварц народився в 1906 році. Але мало хто знає, що це знаменна подія відбулася в українському місті Одеса. Українці ж по праву пишаються своїм співвітчизником, який став власником найбільшої фабрики з виробництва взуття в Сполучених Штатах Америки. Варто відзначити той факт, що перед успіхом Натана Шварца життя добряче попсувала. Він 34 роки пропрацював на посади підмайстра. Не дивно, що до своєї справи він поставився настільки серйозно.

Факт другий. Тепло і сухість. Взуття Тімберленд, незважаючи на свій основний недолік – відносно велика вага, чудово захищає ногу свого власника. Вона легко вбереже Вас від холоду, і навіть сто відсоткової вологості. Секрет криється в унікальному матеріалі, який використовується у виробництві. Це нубук. Він набагато м’якше шкіри, але при цьому, значно міцніше.

Фактор третій. Це гарно. Дійсно, взуття Тімберленд унікальна своїм характерним дизайном. Практично всі черевики оформлені в яскравому жовтому відтінку. Це був своєрідний маркетинговий хід, який повинен був прикрутити увагу громадськості до черевиків. Варто відзначити, що все це було зроблено і вельми успішно.

Timberland купити України можна прямо зараз. Це модель може виявитися на Вашому поштовому відділенні вже завтра. Ми ведемо бізнес безпосередньо з виробником. Це дозволяє домагатися мінімальної накрутки, щоб клієнт не переплачував. Працюємо з доставкою по всій території України. Телефонуйте прямо зараз, кількість товарів на складі обмежена.