Головна Листи Просування сайту: кілька порад

Просування сайту: кілька порад

Після того, як ви завершили роботу зі створення власного сайту, потрібно зробити все, щоб про ваш ресурс дізналася вся мережа. Що потрібно зробити, щоб ваш сайт відвідало якомога більше зацікавлених у відповідній інформації людей?

На жаль, Інтернет просто рясніє помилковими і просто марними порадами, тому не зайве прислухатися до порад професійних фахівців.

Основні заходи по ефективному просуванню сайту

Ні в якому разі не слід спамити посилання на сайт або рекламну інформацію. Ви домагаєтеся визнання, а досягнете прямо протилежної реакції. Велика частина людей відноситься до спаму вкрай негативно. Більш того, ці люди включать відповідні фільтри, і ваша інформація не досягне мети.

Не слід платити гроші за реєстрацію в пошукових серверах. Це марна трата грошей.

Рекламну інформацію та інформацію про свій сайт найкраще розміщувати на майданчиках, максимально відповідають темі вашого ресурсу. Не слід використовувати все підряд рекламні майданчики.

Перед тим, як почати просування сайту, необхідно переконатися в тому, що всі складові частини сайту відкриті для потенційних відвідувачів. Якщо людина, відвідавши ваш сайт, наткнеться на повідомлення про те, що сайт поки що розробляється – він, швидше за все, більше сюди не повернеться.

Адрес сайту повинен знаходитися там, де розташовані ваші контактні дані!

Напевно, ви чули про «чорних» способах просування? В Інтернеті чимало повідомлень, де пишеться про можливості збільшення трафіку вашого сайту за найкоротший час. Не спокушайтеся на подібні пропозиції. У кращому випадку, наслідком подібної співпраці буде низький рейтинг в пошукових системах, в гіршому – бан.

Якщо ви тримаєте на сайті потрібну вам інформацію, не призначену для публічного огляду – за допомогою файлу robots.txt потрібно створити список сторінок, не призначених для індексування.

Використовуйте програми, за допомогою яких можливе проаналізувати відвідуваність різних сторінок вашого ресурсу. Такі дані, в повному розумінні слова, безцінні. На підставі такої аналітики, можна приймати адекватні заходи щодо подальшого розвитку сайту.

Робота по просуванню сайту повинна бути постійною. Ні на хвилину не зупиняйтеся. Тільки безперервна робота по просуванню сайту може привести до успіху.