Головна Листи Сьогодні Львівщина прощається з трьома захисниками

Сьогодні Львівщина прощається з трьома захисниками

Володимир Каспіркевич, Максим Правда, Іван Джурляк загинули, обороняючи нашу державу.

Володимир Каспіркевич народився в Херсоні. Після початку повномасштабного вторгнення перевіз сім’ю у Новороздільську громаду, а сам долучився до захисту країни. Солдат, стрілець-помічник гранатометника штурмового батальйону військової частини А4010. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.

Максим Правда народився за кордоном у сім’ї військовослужбовця. У 1992 році родина Максима Правди перебралася із Німеччини до Львова. Із перших місяців повномасштабного вторгнення добровільно став на захист держави. Боронив країну на Сумщині, Луганщині та Донеччині у лавах 117-ї окремої механізованої бригади, а згодом – 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Іван Джурляк – жовківчанин. Добровільно долучився до захисту держави від окупантів. Служив в 214 окремому спеціальному батальйоні OPFOR. Загинув 30 травня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Костянтинівка Донецької області.

Вічна памʼять усім полеглим захисникам!