Головна Листи У Буську відбулось засідання оргкомітету по відзначенню Дня захисника України

У Буську відбулось засідання оргкомітету по відзначенню Дня захисника України

7 жовтня, відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення у районі Дня захисника України.

Провів засідання перший заступник голови РДА Богдан Гринишин за участю заступника голови РДА Тараса Думи, заступника голови райради Романа Фурди, керівників структурних підрозділів, представників громадських організацій та ЗМІ.

Відтак, у Буську 14 жовтня планується провести Марш слави за участю духового оркестру, учасників ООС (АТО), ветеранів національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, пластунів та керівництва району та міста.

Хода розпочнеться о 14.30 год. від районного Народного дому до майдану Незалежності. На майдані Незалежності продовжаться урочистості з виконання державного гімну, молитви за захисників України, виступами керівництва району, покладання квітів, виконання патріотичних пісень. Форма одягу – вишиванка.

Окрім заходів у Буську, відзначення Дня захисника України відбудеться у народних домах і бібліотеках сіл району, в навчальних закладах.

Вже традиційно у Свято Покрови керівники влади та школярі покладуть квіти та запалять лампадки біля могил героїв національно-визвольної боротьби, зокрема, в Красному, біля могили останнього головнокомандувача УПА Василя Степановича Кука.

Всі заходи проводитимуться з дотриманням карантинних обмежень.