Головна Листи Жителів Львівщини запрошують відвідати фотовиставку «Тварини у війні»

Жителів Львівщини запрошують відвідати фотовиставку «Тварини у війні»

Місце проведення фотовиставки – Ведмежий притулок «Домажир».

Виставка відбудеться завтра, 1 квітня, у Міжнародний день птахів, який щороку проходить в межах програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

Мета виставки – привернути увагу до долі тварин, які постраждали внаслідок воєнних дій. Виставка розповідатиме історії з порятунку тварин та їхнього життя під час війни, а також про те, як підготуватися до евакуації та що положити в тривожну валізку для тварин.

Триватиме виставка до 15 квітня за адресою с. Жорниська, вул. Ведмежий край 1. Надалі організатори планують розміщувати виставки по різних локаціях Львова для максимального охоплення аудиторії та просвітницького впливу.

Окрім цього, Ведмежий притулок «Домажир» – чудове місце відпочинку для одноденної подорожі. До притулку прокладений веломаршрут «В гості до ведмедів», який стартує у Львові з Високого замку та пролягає сільською територією, а в місті велоінфраструктурою. Протяжність маршруту складає 26 км.

На сьогодні у притулку проживає 31 ведмідь, яких були врятувала організація «Чотири лапи». Екскурсії проходять в супроводі екскурсовода. Також можна відпочити на галявинах та пообідати у кафе «Мед та Ягода», де подають Яворівський пиріг, який внесли до нематеріальної культурної спадщини України.

Притулок працює з середи по суботу 09:00 – 18:00. Вартість квитків: дорослі – 200 грн, діти (6-16 років) – 120 грн, сімейний (2 дорослих і до 3 дітей) – 520 грн.