Головна Освіта Найкраща вихователька

Найкраща вихователька

 У номінації "Кращий вихователь" перемогла

Ганна Миляновська (ДНЗ "Калинонька" смт.Красне).
Ще один наш переможець – в номінації "Кращий вихователь ДНЗ-2012" – Ганна Миляновська. На посаді вихователя ДНЗ "Калинонька" (смт.Красне) вона вже 35 років, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання "Вихователь-методист". Головне завдання у своїй нелегкій роботі вбачає у залученні дошкільнят до національної культури і традицій, прищепленні любові до рідної мови, поваги до історії, рідного краю.
У її творчому доробку чимало нагород та заслуг. Зокрема, розробила тематичне щотижневе планування з народознавства для старшої групи, тематику занять з ознайомлення дітей з народною іграшкою. Виготовила зразки з декоративного малювання, ляльок-мотанок і дидактичну гру. Збирає й поповнює фольклорним матеріалом скарбничку "Краса і мудрість українського народу" (прислів’я, приказки, легенди);  веде гурток "Фольклорне  намисто",
Ганна Федорівна прагне за допомогою розвивальних ігор та вправ створити такі умови на занятті та у повсякденні, за яких діти могли б безпосередньо сприймати предмети, практично діяти з ними, самостійно пояснювати свої дії та обґрунтовувати свої твердження.
Тісно співпрацює з Красненською ЗОШ I-III ст.№1. Бере активну участь у проведенні круглих столів, екскурсій, взаємовідвідувань занять та уроків, виховних заходів. Ганна Миляновська користується великим авторитетом як серед колег, так і батьків, громадськості.
Розповідаючи та аналізуючи роботу наших жінок-переможців, можна стверджувати, що у непростих умовах сьогодення знахо¬дяться люди, які ставлять перед собою високі цілі і досягають їх. 
Незважаючи на кризу, безгрошів’я та масу інших факторів, які при бажанні можна завжди знайти, Тетяна Іванівна та Ганна Федорівна роблять найголовніше – вони щодня, щогодини працюють над тим, аби наші малюки жили і розвивалися у кращих умовах, сповна реалізували свій творчий і духовний потенціал.
 
Інна  ПАЛАМАР