Головна Освіта В Топорівській школі відбувся спортивно-математичний КВК

В Топорівській школі відбувся спортивно-математичний КВК

Життя – це шанс! Скористайся ним. Життя – це краса! Милуйся нею! Життя – це мрія! Здійсни її. Таких висновків дійшли команди десятикласників "Шахерезади" та "Піфагорійці", які взяли участь в  спортивно-математичному КВК, організованому заступником директора із навчально-виховної роботи у НВК "Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.", вчителем математики І.Тиховецькою. А символічним гаслом заходу став вислів "Розум у здоровому тілі".

Кожна із команд, яка складалася з 5 учнів (5 хлопців-Піфагорійців і 5 дівчат-Шахерезад), повинна була подолати сім випробувань. А оцінювало їх журі у складі вчителя фізичної культури Б.Адамчука і учнів 11 класів Ю.Мушинської та А.Білостоцького.

У першому випробуванні представляли себе, розповідаючи про тих особистостей, на честь яких обрали собі назву: хлопці – про грецького філософа Піфагора, дівчата – про красиву і розумну дочку візиря, яка взялася звільнити народ від царя Шахріяра, розповідаючи йому фантастичні казки до перського царя. Потім відповідали на бліц-питання, відгадували пантоміму, із зав'язаними очима малювали геометричні фігури. Капітани команд брали участь у конкурсі для  капітанів, де розв'язували математичні завдання. В останньому конкурсі учасники представляли своє домашнє завдання, закликаючи школярів не вживати алкоголь, не палити, а займатися спортом і ходити в церкву. Журі підвело підсумки, перемогу здобула "Шахерезада".

Катерина Зелізко,

учениця 10-Б класу, член гуртка "Юний журналіст"