Головна Право Голова Чернівецької облради Іван Мунтян звернувся до слідчого судді з проханням не...

Голова Чернівецької облради Іван Мунтян звернувся до слідчого судді з проханням не брати під варту капелана Івана Гопко

Сьогодні Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян надіслав звернення слідчому судді Першотравневого (Мангушського) районного суду Донецької області з проханням «не застосовувати запобіжний захід у вигляді взяття під варту, а розглянути можливість застосування інших (альтернативних) запобіжних заходів» стосовно священика зі Сторожинця Івана Гопко, якого вчора затримала Донецька поліція. Про це стало відомо з власних джерел чернівецькій журналістці Галині Єреміце.

Голова Чернівецької облради  Іван Мунтян звернувся до слідчого судді з проханням не брати під варту капелана Івана Гопко. Як ми уже повідомляли, завтра, 3 серпня 2016 року, у Першотравневому (Мангушському) суді Донецької області обиратимуть міру запобіжного заходу отцю Івану Гопко, якому інкримінують «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Нагадаємо, поліцейські під час перевірки авто виявили у капелана, який повертався із зони АТО до Чернівецької області, 4 гранати «РГД-5», 2 гранати Ф-1 та 2 гранатомети РПГ-18.

Буковинці і досі оговтуються від шоку, отриманого від інформації про затримання капелана. У соцмережах в коментарях пишуть, що ймовірно священика просто «підставили».
На судовому засіданні буде присутній і нардеп з Буковини Іван Рибак, який наразі вже прибув у Донецьку область.

Галина Єреміца, Громадські новини