Головна Політика Буський район на першому місці в області по обсягу залучення інвестицій

Буський район на першому місці в області по обсягу залучення інвестицій

Про це повідомив перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман оприлюднюючи матеріали Програми соціально-економічного та культурного розвитку Буського району на 2015 рік.

   За його словами, на 2015 рік планується приріст обсягів іноземних інвестицій в економіку району на 101,4 % у порівнянні до 2014 року. 
     У цьому році розпочалися роботи з вирощування овочів (салат) на площі 0,3 га на ТзОВ «Галіція Грінері» з кількістю найманих працівників 5 чоловік.
    Рівень міжнародної торгівлі товарів є одним із показників економічного розвитку району. Основними партнерами зовнішньої торгівлі району є країни Європейського Союзу та країни співдружності незалежних держав.
    Щодо іноземних інвестицій в соціальну сферу, то у 2015 році продовжується реалізація проекту Українського фонду соціальних інвестицій. В рамках реалізації проекту будуть завершуватись роботи по реконструкції та капітальному ремонту Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст., Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Задвір’янської ЗОШ І-ІІІ ст., Народного дому в с. Топорів, ДНЗ (ясла-садок) «Калинонька» в смт. Красне, ДНЗ «Курочка ряба» в с. Сторонибаби та ДНЗ «Берізка» м. Буськ.