Головна Політика Делегації з Донбасу та Прикарпаття ознайомилися з практиками реалізації на Львівщині проєктів...

Делегації з Донбасу та Прикарпаття ознайомилися з практиками реалізації на Львівщині проєктів за рахунок коштів ЄС

Впродовж  29-30 січня на Львівщині перебуває делегація з Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей з метою обговорення та ознайомлення з планом заходів щодо реалізації Меморандуму про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом». Починаючи з 2020 року передбачається розширення території програми із залученням до неї Донецької та Івано-Франківської областей.

Учора у Львівській обласній раді відбувся круглий стіл, під час якого було презентовано досвід реалізації проєктів у рамках конкурсів освітніх, культурних та медійних обмінів у межах вищезазначеної програми, проєкт «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» в рамках Програми підтримки секторальної політики – підтримки регіональної політики України та екологічну політику Львівської та Донецької областей: досягнення та перспективи.

Сьогодні гості зі Сходу та Прикарпаття мали можливість оглянути наочно проєкти, які реалізуються на Львівщині, завдяки в тому числі коштів Європейського Союзу.

Отож, впродовж дня делегація відвідала місце будівництва еколого-просвітницького візит-центру у Яворівському національному природному парку в межах міжнародного проєкту, а також ознайомилася із реалізацією освітніх об’єктів – учасників проєкту «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» у Пустомитівському районі.

Нагадаємо, що з 2018 року «Єврорегіон Карпати – Україна» реалізує програму «Змінимо країну разом», що передбачає проведення конкурсів міжрегіональних обмінів в освітній, культурній і медійній сфері між Львівщиною та Луганщиною.
Меморандум про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом» між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Донецькою обласною державною адміністрацією, компанією ДТЕК – DTEK та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» було підписано в рамках конференції «Співпраця задля розвитку», що відбувалася 9-10 грудня 2019 року в селі Плав’я.