Головна Політика Про відкриття авіасполучення між Львовом та Брно домовлялися очільники області і представник...

Про відкриття авіасполучення між Львовом та Брно домовлялися очільники області і представник влади Чехії

Про розширення співпраці в галузях освіти, культури, туризму, децентралізації, аграрному секторі, підприємництві, а також про відкриття авіасполучення між Львовом та Брно йшлося сьогодні, 9 листопада, під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса та голови Львівської ОДА Олега Синютки із заступником гетьмана Південно-Моравського краю Чеської Республіки Яном Вітулою.

Очільники області на початку зустрічі висловили побажання, щоб плідна співпраця, яка сьогодні народжується між Львівщиною і Південно-Моравським краєм, була важливим і великим пріоритетом для двох сторін.

Говорячи про налагодження співпраці між громадами Львівщини та Південно-Моравського краю, Андрій Білоус наголосив на важливості таких контактів. «Ми дуже зацікавлені у створенні передумов, які дозволили б між громадами Львівщини і Південно-Моравського краю налагодити тісну співпрацю на мікрорегіональному рівні. Для громад – це був би цінний досвід у різних галузях, зокрема щодо процесів децентралізації», – підкреслив він.

У свою чергу іноземний гість кроком до такої співпраці назвав відкриття з квітня наступного року прямого авіасполучення між Львовом та Брно.

Крім того, сторони обговорили можливу співпрацю підприємств Львівщини з чеськими підприємствами, взаємини між університетами та школами, реалізацію програм, пов’язаних зі студентством та шкільною молоддю, обміни мистецькими колективами.

Наприкінці зустрічі Ян Вітула наголосив, що Південно-Моравський край налаштований і надалі продовжувати розвивати співпрацю з Львівською областю.