Головна Політика На Львівщині депутат показав як дорожники халатно ремонтують дороги

На Львівщині депутат показав як дорожники халатно ремонтують дороги

На відрізку дороги Буськ – Топорів автодороги загального користування державного значення Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни, працівники дорожньої служби №3 Бродівської ДЕД (колишній Буський райавтодор), залатали неякісно асфальтом ями. Про це проінформував депутат Буської райради Василь Кашуба.

    Як зауважує депутат, дорожні роботи виконуються неякісно. У цьому він мав змогу самостійно переконатися. Приїхавши на місце, де проходять роботи, він легко віддер руками дві неякісно залатані асфальтом ями (на фото). Відтак, про таке халтурне виконання робіт та безпеку руху, депутат ще на попередній сесії райради повідомив голову Буської РДА Петра Мороза. Та, як зазначає Василь Кашуба, жодної реакції на ці підняті питання не було, а відтак почалось зведення рахунків з депутатом (депутати райради намагались скоротити відділ захисту прав споживачів, керівником якого є Василь Кашуба). Тому довелось депутату особисто поскаржитись голові Львівської ОДА Олегу Синютці. Реакція не забарилась. 

   Дорожники пообіцяли ще раз залатати ці ями, однак чи знову вистачить їх надовго? І хто знову проконтролює повторне виконання робіт? Ще в кінці травня цього року (в цей період розпочався ремонт дороги Буськ-Топорів, який триває донині), голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз особисто виїжджав на місце проведення дорожнього ремонту поблизу с.Топорів, щоб перевірити якість проведення ремонтних робіт. 

   На останній сесії райради Петро Мороз не охоче коментував цю ситуацію, лише узагальнив, що дійсно стан доріг у районі жахливий і потребує хоча б порятунку, бо на повністю відремонтовані дороги як завжди бракує коштів. Та варто відзначити, що й на порятунок доріг теж виділяються чималі кошти платників податків, тому хотілось б, щоб їх дійсно рятували, а не вбивали! 
    «Дуже ганебно з боку керівників, так відноситись до покладених обов’язків», – зазначив у коментарі Буському порталу Василь Кашуба.
/Буський медіа портал/
Фото Василя Кашуби із сторінки "Фейсбук"