Головна Політика Один голова добре, а три краще

Один голова добре, а три краще

Щомісяця в останній четвер у малій сесійній залі райради відбуваються збори членів Буського Братства ОУН-УПА та Спілки політв'язнів. Останні були приурочені пам’яті Тараса Шевченка. Йосиф Петрів читав невмирущу Кобзареву поезію "Доля", "Розрита могила", "Мені однаково", "Лічу в неволі дні і ночі" та ін.

Членами Братства ОУН-УПА є близько півсотні осіб. Та не всі вони приходять на зібрання: хтось уже старенький, інший хворіє. Та їхні ряди поповнюються. У Братство  вступають ті, хто народився в неволі, і ті, хто підтримує їхні переконання: Мар’ян Длугош і Ярослав Вовк з Красного, Микола Вороновський з Буська, Володимир Михайлюк з Андріївки, Ірина Сіра з Заводського.

В останні роки ця організація не так активно працювала, як би хотілось. Тож було вирішено обрати і нове керівництво. Було представлено кілька кандидатур. Відтепер Спілку політв'язнів у районі очолюватиме депутат районної ради, вчитель Заводської школи Сергій Бондаренко.  Ми його знаємо як активного пропагандиста здорового способу життя, який заохочує до цікавих і корисних поїздок не лише учнівську, а й сільську молодь. Головою районного Братства ОУН-УПА залишається Марія Масик, яка закінчує навчання і тепер більше уваги приділятиме громадській справі. А Мар’ян Длугош очолюватиме Красненський осередок Братства ОУН-УПА.

На завершення зустрічі пролунав Державний гімн та Шевченкове "Реве та стогне Дніпр широкий".

Лариса  ГАРАСИМІВ