Головна Політика Розірвімо пута і скиньмо з себе ярмо

Розірвімо пута і скиньмо з себе ярмо

Останні події в Україні, що сколихнули весь світ, не залишили байдужими жодного з нас. З болем у серці, зі сльозами на очах ми Споглядали на героїчні вчинки наших побратимів у Києві. А ще більше боліла душа, коли з вигуками "Герої не вмирають" їх приносили на Майдан і проводжали в останню путь до рідних домівок.

Сьогодні по всій Україні проходять мітинги-реквієми в пам'ять про наших героїв "Небесної Сотні". Минулої неділі в Переволочній відбулося віче на підтримку всеукраїнської акції "Запали свічку". Місцевий парох о.Степан разом з парафіянами відправив панахиду за загиблими. З промовами виступили сільський голова В.Колещук, директор школи Н.Ушкало. Вірші з Майдану прочитала директор "Просвіти" Н.Боднарчук. Церковний хор заспівав Гімн України, пісню "Боже, вислухай благання", "Ой, чого ти почорніло" та нову пісню про Майдан "Чути гамір п'ятої колони" на слова Д.Павличка. Запалили свічки, зазвучала мелодія "Пливе кача".

А зранку, після Божественної літургії, переволочнянці перед Святим Кивотом просили вибачення за те, що не завадили цим нелюдам прийти до влади. Наша байдужість привела до трагічних наслідків у державі. Але ніколи не пізно визнати свою провину.

«На коліна стати дуже важко, але як легко підніматись! Будьмо людяними, прощаймо і любімо одне одного, змінюймось заради пам'яті полеглих героїв. Прийміть науку, щоб не прогнівався Господь, та щоб не погинули ви, зійшовши з путі праведної, коли загориться гнів його. Щасливі всі, що надіються на нього…». (Псалом 2).

Ольга МИСАК, с. Переволочна