Головна Політика Львівська обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора «Львівський коледж декоративного...

Львівська обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора «Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша»

Вимоги до претендентів:

громадянство України, досконале володіння державною мовою, повна вища освіта, стаж педагогічної роботи на посадах педагогічних (науково-педагогічних) працівників у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше як 10-ть років.

Додаткові вимоги:

повна вища освіта за напрямом підготовки «Культура і мистецтво», післядипломна освіта в галузі управління, вчене звання та науковий ступінь, знання чинного законодавства в галузі культури, охорони праці, трудового законодавства, знання теорії декоративного і ужиткового мистецтва, знання сучасних методів господарювання і управління, володіння іноземною мовою, досвід розроблення чи участі у реалізації інвестиційних та грантових проектів.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

–     заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України «Про вищу освіту»;

–     копію паспорта, засвідчену претендентом;

–     копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

–     копію трудової книжки;

–     особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри;

–     автобіографію;

–     довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 № 1465;

–     довідку про наявність або відсутність судимості;

–     витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

–     відомості про подання е-декларації за 2016 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;

–     власну програму діяльності та розвитку навчального закладу;

–     письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи подавати упродовж 2-хмісяців з дня опублікування оголошення (до 11 грудня 2017 року включно) в управління майном спільної власності Львівської обласної ради за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка,14, ІІІ поверх, каб.№1.

Дата проведення виборів – 21.12.2017.

Телефони для довідок: 2999860, 2999861.

Електронна пошта: umsv.lor@gmail.com