Головна Політика За підтримкою – до народного депутата

За підтримкою – до народного депутата

4 жовтня народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірина Сех провела особистий прийом громадян у м.Буську, у якому взяли участь свободівці – депутат Львівської обласної ради Володимир Чехут, депутати районної і міської рад.

На зустріч із Іриною Сех прибули жителі Буська та району. Звернення стосувалися і особистих питань, і проблем громад. Зокрема, Кутівський сільський голова клопотав перед народним депутатом щодо завершення газифікації села Кути. Інваліди та батьки інвалідів із села Заводського звернулися до депутата з проханням посприяти в оздоровленні. Ірина Сех зазначила, що інваліди, зокрема діти-інваліди, мають право на безкоштовне курортне лікування і пообіцяла сприяти в цьому питанні жителям Заводського.

Кілька пенсіонерів звернулися за роз’ясненням з приводу 30-відсоткової доплати до пенсії, яку мали б отримувати «діти війни». За словами Ірини Сех, ця категорія громадян має право на пільги, однак держава не виконує свої зобов’язання перед соціально незахищеними. Народний депутат пообіцяла звернутися до центральних органів влади із депутатським зверненням щодо вирішення цієї проблеми.

Група жителів Буська поскаржилася Ірині Сех на дії міської ради, зокрема на недотримання проектно-кошторисної документації під час проведення ремонтних робіт на вул. Терешкової. Мешканці скаржилися, що на вулиці вирубали плодові дерева, а також ліквідували ливневі стоки, через які біля будинків збирається вода. Народний депутат звертатиметься з цього приводу до голови міської ради та вимагатиме виправити ситуацію.

Дві родини із села Красного, котрі не перший рік мешкають в аварійному будинку, звернулися до народного депутата з проханням посприяти у їхньому переселенні в нормальне житло. Чимало громадян приходили з проханням допомогти в лікуванні, надати юридичну консультацію та інше.

Богдан Гринишин,

заступник голови Буської районної ради