Головна Спорт Команда юнаків Буського району зайняла 5 місце в обласних змаганнях спартакіади серед...

Команда юнаків Буського району зайняла 5 місце в обласних змаганнях спартакіади серед допризовної молоді за програмою XXIV спортивних Ігор Львівщини

21-22 березня у м.Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту управління спорту МО України (СКА) відбулися обласні змагання спартакіади серед допризовної молоді за програмою XXIV спортивних Ігор Львівщини. Змагання організовані управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та Львівським обласним військовим комісаріатом. 

У змаганнях взяли участь 27 команд з районів області та міст обласного значення. Серед них і команда Буського району, юнаків якої організували та підготували до змагів сектор молоді та спорту Буської РДА (Д.Татарин) та Буський районний спортивний клуб «Олімп» (В.Єретик).

Отож, юні спортсмени-допризовники протягом двох днів змагались у таких дисциплінах: плавання 50м, метання гранати Ф-1 на дальність, біг 100м та стрільба з малокаліберної гвинтівки, біг на 1000м та підтягування на перекладині.

Перемогу за результатами змагів здобула команда м.Львова.

Наші ж допризовники зайняли 5 загальнокомандне місце.