Головна Спорт Листопадовий парад перемог

Листопадовий парад перемог

Упродовж двох днів, з 2 по 3 листопада, в Одесі проходив Чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділі «ката» серед молодших юнаків та дівчат 2004-1999 років народження. Серед 156 представників 18 областей України виступили 10 каратистів ДЮСШ "Авангард" під керівництвом тренера, семпая Віталія Крюкова.

Ростислав Скарбек виборов І місце, Руслан Монастирський та Роман Сподарик – ІІІ, а Максим Кіт і Олександр Шпур – V місце. Нашим спортсменам вдалося не лише гідно відстояти честь  Львівщини і Бущини зокрема, але й гарно відпочити. Про це подбали організатори Чемпіонату, які забезпечили каратистів номерами у готелі на березі моря. А ще надбужанці отримали чудову нагоду прогулятись вулицями Одеси. Отож, користуючись нагодою, висловлюють подяку туристичній компанії "АККОРД-тур" за сприяння у поїздці.

Уже через тиждень авангардівці взяли участь у Відкритому турнірі міста Львова під назвою "Перший крок".

Початківці з трьох областей – Івано-Франківської, Волинської і Львівської (276 учасників), виборювали звання кращого каратиста. 15 спортовців ДЮСШ "Авангард" внесли у цю боротьбу свій юнацький запал і волю до перемоги, а 10 з них стали призерами змагів. Олександр Шпур, Юрій Герега, Ростислав Авдиківський, Маркіян Владика і Денис Скарбек посіли перші місця. На другій сходинці п'єдесталу тріумфували Максим Кіт, Віктор Борис і Сергій Скарбек. Третя позиція була за Данилом Оверком та Максимом Пастущаком.

Отож листопад для надбужанських каратистів розпочався більш, ніж вдало. А вчора четверо авангардівців разом із  наставником Віталієм Крюковим вирушили підкоряти нові спортивні вершини – на офіційний Чемпіонат Європи серед кадетів та молоді у місто Орадя в Румунії. Побажаємо їм успіхів та перемог!

Ірина Гаєвська

На знімку:  скарбничка нагород  авангардівців поповнилась 10 дипломами Чемпіонату України з кіокушинкай карате у розділі «ката».