Головна Спорт Цьогорічний зимовий сезон був багатий на турніри для надбужанських легкоатлетів

Цьогорічний зимовий сезон був багатий на турніри для надбужанських легкоатлетів

Чимало спортовців повернулися звідти з відзнаками. Про досягнення своїх вихованців розповідає старший тренер Буської ДЮСШ Володимир Єретик:

– Протягом зимового сезону наші легко­ат­лети відзначилися у Львові на Всеукраїнському тур­нірі ЛОРФСТ "Україна"; змаган­нях пам'яті Ярослава Тягнибока та Юрія Кутенка; юнацьких та дорос­лих чемпіонатах області; в  зма­ганнях на призи львівських олім­пійців та до дня св.Миколая. У всіх цих змагах буські вихованці пока­зали високі результати та за­вою­вали медалі різних гатунків. Слід від­значити Тамару Рускан, Бог­дану Семерей, Люд­милу Обірик, Ма­річ­ку Романів, Мирослава Брогов­ського, Дмит­ра Бучин­ського, Дмитра Москву, Павла Клима, Дмитра Мавдрика, На­зарія  Боса­ка, Павла Погре­бель­­ного, Іллю Бі­лика.

Най­більший успіх принесли на­­шим спортовцям традиційні 45 Міжнародні юнацькі зма­ган­ня з легкої атлетики "Прикар­патська зима-2013" в Івано-Фран­ківську. Помірятись силами в 13 видах зма­гів прибуло 24 коман­ди, це по­над 350 учасників з респуб­ліки Білорусь, Молдови та Во­линської, Житомирської, За­кар­­­патської, Львівської, Рів­нен­ської, Терно­піль­ської, Черні­вець­кої, Івано-Франківської й інших об­ластей. У підсумку було розіграно 78 комп­лектів наго­род, з них п'ять меда­лей вибо­роли бузецькі легкоатлети.

Хочу відзначити в бігу на 800м, 1500 м Марічку Микитюк, На­зара Чаплю, на 50 м, 200 м, 400 м – Христину Літкович, Анастасію Кузьму, Таню Андрейко.

Першу срібну медаль в гострій боротьбі завоювала Мар'яна Івасько в спортивній ходьбі на 3 км (серед дівчат). Золоту та срібну медалі в спортивній ходьбі на 3 км серед юнаків розіграли Яро­слав Сорока та Андрій Чучман (на знімку зліва). Слід відзначити, що це перші ва­гомі успіхи цих трьох скороходів в змаганнях такого високого рівня.

Бронзову медаль привезла додому Соломія Савчук у бігу на 400 м. Вінцем наших успіхів стала перемога Вікторії Дуткевич у бігу на 1500 м, яка в чудовому стилі  фі­нішним спуртом (прискорен­ням) обіграла дуже сильних і титулованих суперниць.

До речі, Андрій Чучман  був визнаний кращим з техніки спор­тивної ходьби, а біг Вікторії Дут­кевич (на знімку справа) – най­красивішим і найефектнішим.

Наших вихованців чекають нові змагання і підкорення спор­тивних вершин. Вони посилено готуються до весняно-літнього сезону легко­атле­тичних змагань у Буську. А 28-31 березня – Чем­піонат Ук­­раїни з легкоатлетич­ного кросу в Цюрупинську та "Ку­бок Рівного" в м.Рівне. 2 квітня від­будеться чемпіонат району серед шко­лярів (м.Буськ); 6 квіт­ня – чемпіонат області серед учнів ДЮСШ (м.Буськ).

Сподіватимемось, що весна стане не менш "врожайною" на пере­мо­ги для наших легкоатлетів.

Інна ПАЛАМАР