Головна Спорт Сергій Калитюк виборов для Львівщини перше золото на Warrior Games

Сергій Калитюк виборов для Львівщини перше золото на Warrior Games

Чотири медалі у перший змагальний день на Warrior Games вибороли українські воїни та ветерани. Серед тих, кому вдалось вибороти нагороду найвищого ґатунку, львів‘янин Сергій Калитюк. Він виборов золоту медаль у кульовій стрільбі.

Сергію 29 років. З червня 2014 року в складі 25-ї окремої повітряно-десантної бригади брав участь в операції з підсилення Луганського аеропорту, а також брав участь в штурмі Ямпольського напрямку.

По дорозі з Червоного Лиману до Ямполя в червні 2014 року потрапив в засідку та отримав 5 кульових поранень — одне в голову та чотири в спину. Понад місяць провів у реанімації військового госпіталю.

Після тривалого лікування почав грати у настільний теніс. В цьому Сергію допомагав Віктор Дідух — чемпіон світу з настільного тенісу серед паралімпійців.

Згодом вирішив спробувати свої сили на національному відборі на «Ігри Нескорених». На цьогорічних змаганнях у Нідерландах Сергій з партнерами по команді виборов срібло у стрільбі з лука.

Нагадаємо, Warrior Games – це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Львівщину на змаганнях у складі національної збірної представляє п‘ятеро спортсменів.