Головна Спорт Студенти Львова змагатимуться у п’яти класичних вправах «стронгу»

Студенти Львова змагатимуться у п’яти класичних вправах «стронгу»

4 квітня на вул. Щирецькій, 36 відбудеться другий етап змагань на звання найсильнішого студента міста, а вже 4 липня визначиться переможець, який виступатиме на професійній арені з відомими богатирями країни.

Вже в цю суботу о 14.00 знов зійдеться більше десятка студентів міста, які змагатимуться між собою у п’яти класичних вправах «стронгу». Дві вагові категорії, ще важчі дисципліни, а головне – високий рівень підготовки спортсменів – це все дозволить насолодитись незабутнім видовищем. Цього разу між собою зійдуться університети ім. І Франка, Банківської фрази та Фізичного виховання.

«Після першого етапу ми зрозуміли, що дух боротьби можна довести до апогею, об’єднавши декілька університетів між собою. Спортсмени змагатимуться не лише між собою, а й відстоювати гідність свого навчального закладу, що зробить турнір ще більш видовищним для глядачів та цікавим для вболівальників.», – каже один з організаторів змагань, представник благодійної спільноти «Свербивус», Володимир Сайкевич.

«Я пройшов у фінал, за підсумками першого етапу. Цікаво подивитись, до чого я маю готуватись у фіналі, адже відповідальність і тиск без того величезний, коли тебе судитиме Володимир Рекша та Василь Вірастюк – найсильніші люди нашої нації.», – каже один з переможців попереднього етапу, Роман Грицеляк

Галспортс